Normální
Normální

Projeďte město na vozítku jménem segway

Segway je vozítko, která vás bez problémů dopraví po městě bez čekání front či bez mačkání se v tramvaji a metru. Řízení vozidla ovládáte pouze vlastním tělem. Segway je podobný koloběžce, jen s tím rozdílem, že kola jsou vepředu u sebe. Díky automatickému počítači, Segway vyrovnává rovnováhu a vy se tak nemusíte bát o přepadnutí.  Pro rozjezd se jezdec musí naklonit dopředu, čím více se naklání, tím rychleji vozidlo jede. Když je jezdec zakloní, Segway začne couvat a při naprostém vzpřímení se Segway zcela zastaví.

Segway se hodí po jízdu ve městě. Pokud byste například rádi prošli město a podívali se na jeho památky, není nic vhodnějšího, než si půjčit Segway. Díky tomuto vozidlu si můžete prohlédnout více památek a nebudete z procházení vůbec unaveni. Ušetří vám mnoho času. Jestliže i vy si přejete ztratit kontrolu nad vlastní rovnováhou a bez problémů si užít návštěvu jakéhokoliv města bez únavy, pučte si toto ojedinělé vozidlo.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
nadšení
72%
zábavnost
62%
mrazení
32%
relaxace
75%
rozhled
66%
zkušenosti
45%
bezmocnost
11%
náročné fyzicky
33%
adrenalin
39%
sebepoznání
12%
pro dospělé
100%

Tento zážitek dosud nebyl ohodnocen žádným uživatelem. Pokud jste jej zažili, ohodnoťte jej jako první.

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.