Terénní
Terénní

Terénní jízda na segway Vám přinese spoustu zábavy a adrenalinu

Segway se v České republice objevil až v roce 2002. Je to tedy docela nová záležitost. Mnoho lidí si toto vozidlo zatím pouze půjčuje, neboť jeho pořizovací cena je díky jeho konstrukci, docela vysoká.  Segway má dvě úrovně jízdy. První jízda je městská a druhá terénní. Při jízdě na Segway x2, což je Segway určený pro jízdy do terénu, má vozidlo širší pneumatiky. Lze s ním vyjet menší kopečky i rozbahněnou hlínu. Díky širším pneumatikám zvládne Segway i strmější kopečky bez ztráty rychlosti. I když je Seway x2 určen jako terénní vozidlo, používá se i ve městech, kvůli betonovým rozbitým chodníkům.

Pokud si návštěvník zvolí Segway x2 je nutné, aby si dal pozor na rozložení svých nohou na plošince. Jakmile jezdec zvedne z plošinky podrážku, Segway se automaticky zastaví. Pokud by jezdec jel zrovna 20km/h mohlo by to nehezky skončit. Při jízdě v podzimním počasí se doporučuje tepleji obléci, neboť po celou dobu se při jízdě nehýbáte a po několika minutách byste mohli cítit zimu. Vyzkoušejte si terénní jízdu na Segway x2 sami a uvidíte, zda propadnete tomuto nenápadnému vozidlu.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
relaxace
75%
náročné fyzicky
36%
dovednosti
63%
pro dospělé
83%
pro děti
73%
pro seniory
49%
zručnost
65%
zábavnost
64%
strach
20%
zkušenosti
84%

Lenka
pro seniory 50%
pro děti 68%
pro dospělé 67%
dovednosti 63%
náročné fyzicky 34%
relaxace 77%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.